Kolejny pirat drogowy zatrzymany. Tym razem w Chobaninie wpadł 33-latek, który jechał ponad 100 km/h w obszarze zabudowanym.
Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w czwartek, 5 lutego na drodze wojewódzkiej nr 482. Pomiar prędkości osobowego audi wyniósł 103 km/h. Problem w tym, że w tym miejscu jest obszar zabudowany, a tym samym dozwolona prędkość to 50 km/h.
- 33-letni mieszkaniec powiatu oleśnickiego otrzymał mandat w wysokości 1,5 tys. zł oraz 13 punktów karnych - informuje st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.
Dodatkowo przez najbliższe trzy miesiące mężczyzna nie będzie mógł prowadzić auta, bo zatrzymano mu prawo jazdy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze