Reklama

Plama oleju na ul. Sieradzkiej w Wieluniu

W Wieluniu, na ul. Sieradzkiej doszło do rozlania się plamy oleju. Do akcji usuwania zagrożenia wezwano jedną jednostkę z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu.

7 marca, o godzinie 15.48 do Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Wieluniu wpłynęło zgłoszenie o plamie oleju, stwarzającej niebezpieczeństwo na drodze. 

Jak podaje ogniomistrz  Michał Wierzbicki, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Wieluniu, na miejsce zdarzenia zadysponowano jednostkę JRG PSP Wieluń. Strażacy podjęli natychmiastowe działania w celu zneutralizowania zagrożenia, które mogło stanowić niebezpieczeństwo dla uczestników ruchu drogowego.

Reklama

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia jest nieszczelność układu paliwowego nieustalonego pojazdu. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości