W Wieluniu, na ul. Sieradzkiej doszło do rozlania się plamy oleju. Do akcji usuwania zagrożenia wezwano jedną jednostkę z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu.
7 marca, o godzinie 15.48 do Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Wieluniu wpłynęło zgłoszenie o plamie oleju, stwarzającej niebezpieczeństwo na drodze.
Jak podaje ogniomistrz Michał Wierzbicki, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Wieluniu, na miejsce zdarzenia zadysponowano jednostkę JRG PSP Wieluń. Strażacy podjęli natychmiastowe działania w celu zneutralizowania zagrożenia, które mogło stanowić niebezpieczeństwo dla uczestników ruchu drogowego.
Prawdopodobną przyczyną zdarzenia jest nieszczelność układu paliwowego nieustalonego pojazdu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze