Reklama

Potrąciła starszą kobietę w Wieruszowie – dostała mandat

Do zdarzenia doszło 3 stycznia, na ul. Cmentarnej. Podczas przechodzenia przez jednię, w wyznaczonym miejscu, starsza pani została uderzona przez samochód osobowy.

Wszystko działo się ok. 10:50 rano.

- Kierująca Hondą Civic, 66 letnia mieszkanka gm. Bolesławiec, nie ustąpiła pierwszeństwa 82-letniej pieszej,  będącej na przejściu – relacjonuje  asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieruszowie.

82-latka nie doznała żadnych obrażeń. Sprawczyni kolizji zaś została ukarana mandatem.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości