Reklama

POWOŁALI MDP I DYSKUTOWALI O ORGANIZACJI JUBILEUSZU JEDNOSTKI

31/03/2023 17:00
W całym regionie odbywają się walne zebrania sprawozdawcze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Takowe miało miejsce także w Makowiskach, w gminie Pajęczno.

Zarząd wraz z członkami straży, w obecności gości, omówił bieżące sprawy i cele stawiane na najbliższy rok. A wśród najważniejszych tegorocznych wyzwań, z pewnością będzie organizacja uroczystości związanych z obchodami 110-lecia jednostki.

W trakcie zebrania (18 marca) podjęto uchwały dotyczące powołania Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz przyjęcia do OSP trzech nowych członków.

W spotkaniu uczestniczyli także: poseł Paweł Rychlik, wiceprezes zarządu głównego ZOSP RP druh Adam Nowak, prezes oddziału zarządu miejsko-gminnego druh Dariusz Tokarski, wiceburmistrz Pajęczna Adam Stachera, radny Robert Sikora i sołtys Makowisk Ireneusz Mesjasz.

[caption id="attachment_10232" align="alignnone" width="1463"]

fot.: OSP Makowiska[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości