Reklama

Pożar na polu w Bieńcu

Jest niedzielne popołudnie, 17 maja. Służby zostają zaalarmowane o pożarze w m. Bieniec w gminie Pątnów. Palę się bele słomy składowane na polu. Na miejscu działa sześć zastępów strażaków i policjanci.

O godzinie 16:21 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu przyjął zgłoszenie o średnim pożarze z podrodzaju: trawy, torfowiska, lasy, pola, stogi. Na miejsce zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej, w tym jeden z JRG PSP Wieluń oraz z OSP Dzietrzniki, OSP Pątnów, OSP Załęcze Wielkie, OSP Bieniec i OSP Wierzchlas.

- Nie ma osób poszkodowanych. Akcja wciąż trwa – informuje kapitan Szymon Kolanek, dyżurny PSK PSP Wieluń.

Działania służb nie są zakończone. Nie ma jeszcze oficjalnych informacji o prawdopodobnej przyczynie pożaru.

Reklama

Jak nieoficjalnie mówi reporterce portalu kulisy.net jeden z miejscowych, świadek zdarzenia:

- Przylazł typ niespełna rozumu i podpalił.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości