Kolejny pożar na polu podczas żniw. Tym razem paliła się prasa do słomy i słoma na jednym z pól w Białej.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 22 lipca w godzinach popołudniowych. Strażacy zostali wezwani na jedno z pól w miejscowości Biała w gminie Rząśnia w powiecie pajęczańskim.
Po przyjeździe na miejsce służby zauważyły pożar prasy do słomy. Paliła się też bela słomy i ściernisko. Strażacy natychmiast przystąpili do działań gaśniczych, dlatego dość szybko udało się opanować pożar. Nikomu na szczęście nic się nie stało. Nie wiadomo, co było przyczyną pożaru.
W akcji gaśniczej uczestniczyły trzy jednostki straży: JRG Pajęczno, OSP KSRG Rząśnia i OSP Biała.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze