Reklama

Pożar prasy i słomy - z ogniem walczyły trzy jednostki

Kolejny pożar na polu podczas żniw. Tym razem paliła się prasa do słomy i słoma na jednym z pól w Białej. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 22 lipca w godzinach popołudniowych. Strażacy zostali wezwani na jedno z pól w miejscowości Biała w gminie Rząśnia w powiecie pajęczańskim. 

Po przyjeździe na miejsce służby zauważyły pożar prasy do słomy. Paliła się też bela słomy i ściernisko. Strażacy natychmiast przystąpili do działań gaśniczych, dlatego dość szybko udało się opanować pożar. Nikomu na szczęście nic się nie stało. Nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. 

W akcji gaśniczej uczestniczyły trzy jednostki straży: JRG Pajęczno, OSP KSRG Rząśnia i OSP Biała. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości