Dziś w godzinach południowych straż pożarna została wezwana do pożaru budynku mieszkalnego na terenie gminy Mokrsko. Na miejscu działały trzy zastępy straży pożarnej.
19 stycznia, o godzinie 12.36, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Krzyworzeka Druga.
Jak się okazało doszło tam do pożaru sadzy w kominie. Akcja gaśnicza trwała niecałe dwie godziny.
Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej z dwóch jednostek w tym: dwa z JRG PSP Wieluń oraz jeden z OSP KSRG Mokrsko. W gaszeniu pożaru udział wzięło łącznie dziewięciu strażaków.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze