Siedem jednostek straży pożarnej walczyło z pożarem zboża na pniu i nieużytków w Kolonii Strobin. Doszło do niego w poniedziałkowe przedpołudnie.
Informacja o pożarze wpłynęła do straży w poniedziałek, 22 lipca ok. godz. 11. Akcja gaśnicza trwała w sumie blisko dwie godziny. Strażacy walczyli z ogniem na bardzo dużym terenie. Trwa szacowanie strat, nie wiadomo, co było przyczyną pojawienia się ognia. Nikomu nic się nie stało.
W akcji uczestniczyło sześć jednostek OSP: z Szynkielowa, Rychłoic, Osjakowa, Czernic, Konopnicy oraz Strobina.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze