Reklama

Pożar zboża w Kolonii Strobin - z ogniem walczyło siedem jednostek straży

Siedem jednostek straży pożarnej walczyło z pożarem zboża na pniu i nieużytków w Kolonii Strobin. Doszło do niego w poniedziałkowe przedpołudnie. 

Informacja o pożarze wpłynęła do straży w poniedziałek, 22 lipca ok. godz. 11. Akcja gaśnicza trwała w sumie blisko dwie godziny. Strażacy walczyli z ogniem na bardzo dużym terenie. Trwa szacowanie strat, nie wiadomo, co było przyczyną pojawienia się ognia. Nikomu nic się nie stało. 

W akcji uczestniczyło sześć jednostek OSP: z Szynkielowa, Rychłoic, Osjakowa, Czernic, Konopnicy oraz Strobina. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości