Przed nami pierwsza edycja zawodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek OSP. Organizatorzy przygotowali też szereg atrakcji dla całych rodzin.
Impreza odbędzie się w niedzielę, 20 sierpnia na terenie gminnego stadionu sportowego przy ul. Pajęczańskiej 13a w Strzelcach Wielkich. Organizatorem imprezy jest Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie oraz wójt gminy Strzelce Wielkie.
Początek o godzinie 13. Zawody będą sporą gratką nie tylko dla strażaków, którzy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na tle innych jednostek, ale też i dla publiczności. Organizatorzy zapewniają też atrakcje towarzyszące - będą darmowe dmuchańce dla dzieci, malowanie twarzy, bańki mydlane czy gry i zabawy. Będzie też można smacznie zjeść.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze