Reklama

Rywalizacja strażaków - przed nami zawody dla OSP

Przed nami pierwsza edycja zawodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek OSP. Organizatorzy przygotowali też szereg atrakcji dla całych rodzin. 

Impreza odbędzie się w niedzielę, 20 sierpnia na terenie gminnego stadionu sportowego przy ul. Pajęczańskiej 13a w Strzelcach Wielkich. Organizatorem imprezy jest Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie oraz wójt gminy Strzelce Wielkie. 

Początek o godzinie 13. Zawody będą sporą gratką nie tylko dla strażaków, którzy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na tle innych jednostek, ale też i dla publiczności. Organizatorzy zapewniają też atrakcje towarzyszące - będą darmowe dmuchańce dla dzieci, malowanie twarzy, bańki mydlane czy gry i zabawy. Będzie też można smacznie zjeść. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości