Podczas Taekwon-do Polish Open Cup w Opolu reprezentanci SKT.Niedźwiedź pokazali mistrzowski poziom, zdobywając medale w niemal każdej konkurencji, w której wystartowali. W sobotnim turnieju udział wzięło blisko 650 zawodników z kilkudziesięciu klubów, co czyni osiągnięcia zawodników SKT.Niedźwiedź jeszcze bardziej imponującymi.
Reprezentację klubu SKT.Niedźwiedź stanowiło troje zawodników, którzy stawili czoła konkurencji i wszyscy wrócili z medalami. Trener Andrzej Zmyślony wraz Wiktorem Pankiem, pełnił rolę sekundanta, wspierając swoich podopiecznych na każdym etapie zawodów.
– To kolejny świetny występ naszych reprezentantów w zawodach z ramienia Polskiej Unii Taekwon-do. Turniej prezentował naprawdę wysoki poziom i mocną obsadę zawodniczą, dlatego sukces naszych reprezentantów cieszy nas bardzo – powiedział trener Zmyślony.
Medalowe wyniki zawodników SKT.Niedźwiedź
Michał Panek
II miejsce w technikach specjalnych
Magdalena Walczak
I miejsce w technikach specjalnych
II miejsce w walkach semi-contact
II miejsce w walkach light-contact
III miejsce w układach formalnych tradycyjnych
Aleksandra Polak
Tytuł najlepszej zawodniczki turnieju
I miejsce w walkach light-contact
I miejsce w układach formalnych tradycyjnych
II miejsce w walkach semi-contact
II miejsce w układach otwartych
Serdecznie gratulujemy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze