Reklama

SKT.Niedźwiedź wraca z Opola z medalami: Sukces na Taekwon-do Polish Open Cup

Podczas Taekwon-do Polish Open Cup w Opolu reprezentanci SKT.Niedźwiedź pokazali mistrzowski poziom, zdobywając medale w niemal każdej konkurencji, w której wystartowali. W sobotnim turnieju udział wzięło blisko 650 zawodników z kilkudziesięciu klubów, co czyni osiągnięcia zawodników SKT.Niedźwiedź jeszcze bardziej imponującymi.

Reprezentację klubu SKT.Niedźwiedź stanowiło troje zawodników, którzy stawili czoła konkurencji i wszyscy wrócili z medalami. Trener Andrzej Zmyślony wraz Wiktorem Pankiem, pełnił rolę sekundanta, wspierając swoich podopiecznych na każdym etapie zawodów.

To kolejny świetny występ naszych reprezentantów w zawodach z ramienia Polskiej Unii Taekwon-do. Turniej prezentował naprawdę wysoki poziom i mocną obsadę zawodniczą, dlatego sukces naszych reprezentantów cieszy nas bardzo – powiedział trener Zmyślony.

Reklama

Medalowe wyniki zawodników SKT.Niedźwiedź

Michał Panek

 II miejsce w technikach specjalnych

Magdalena Walczak

  I miejsce w technikach specjalnych

 II miejsce w walkach semi-contact

 II miejsce w walkach light-contact

 III miejsce w układach formalnych tradycyjnych

Aleksandra Polak

 Tytuł najlepszej zawodniczki turnieju

 I miejsce w walkach light-contact

 I miejsce w układach formalnych tradycyjnych

II miejsce w walkach semi-contact

II miejsce w układach otwartych

Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości