Tuż przed zakończeniem roku szkolnego, uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej w Sieńcu, w ramach akcji „Bezpieczne wakacje”, spotkali się z komendantem Straży Miejskiej w Wieluniu Jarosławem Surmą. Przedstawiciel miejskich strażników przypomniał dzieciom o zasadach bezpiecznego zachowania się podczas wypoczynku. Zwrócił także uwagę na zagrożenia, z jakimi mogą się spotkać w trakcie wakacji. Każdy z uczestników spotkania otrzymał od komendanta dyplom, książeczkę „Bezpiecznie nad wodą” oraz odblask.
Sławomir Rajch
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze