Reklama

Spotkali się z komendantem Straży Miejskiej

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego, uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej w Sieńcu, w ramach akcji „Bezpieczne wakacje”, spotkali się z komendantem Straży Miejskiej w Wieluniu Jarosławem Surmą. Przedstawiciel miejskich strażników przypomniał dzieciom o zasadach bezpiecznego zachowania się podczas wypoczynku. Zwrócił także uwagę na zagrożenia, z jakimi mogą się spotkać w trakcie wakacji. Każdy z uczestników spotkania otrzymał od komendanta dyplom, książeczkę „Bezpiecznie nad wodą” oraz odblask.

Sławomir Rajch
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości