Reklama

Strażacy z OSP Wola Rudlicka z dotacją - zdobyli narzędzia do komunikacji

Dotacja w wysokości 8 tys. zł trafiła do strażaków z OSP Wola Rudlicka. Pieniądze druhowie zainwestowali w nowy sprzęt.

O tym jak ważna jest podczas wszelkiego typu akcji komunikacja, wiedzą druhowie OSP Wola Rudlicka, dlatego chcieli zakupić radiotelefony.

- Wcześniej mieliśmy w posiadaniu tego typu sprzęt, jednak urządzenia zostały zniszczone w wyniku zwarcia – podaje druh  Sebastian Świątczak, wiceprezes OSP Wola Rudlicka.

Strażakom udało się zdobyć sporą dotację z Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

- Pieniądze zostały przeznaczone na cele statutowe naszego stowarzyszenia poprzez zakup niezbędnego wyposażenia czyli nowych radiotelefonów, które uległy uszkodzeniu – informuje wiceprezes.

Reklama

Pomoc w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie zewnętrze zaoferował strażakom jeden z radnych gminnych, Piotr Pawlak.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości