Reklama

Strażacy z Pajęczna pomogli usunąć kobiecie obrączkę z palca

Strażak to zawód, który niezmiennie od lat cieszy się ogromnym zaufaniem społecznym. O tym, że można do nich walić jak w dym z różnymi kłopotami przekonała się mieszkanka powiatu pajęczańskiego. Kobieta poprosiła o pomoc w zdjęciu biżuterii z palca

.W poniedziałek wieczorem, 15 kwietnia, do pajęczańskich strażaków zgłosiła się pani, która potrzebowała ich pomocy w ściągnięciu pierścionka i obrączki z opuchniętego serdecznego palca. Strażacy szybko zajęli się sprawą. Na stanie mają specjalne narzędzie, piłę do obrączek, które od razu poszło w ruch. Już po kilku minutach palec był uwolnione od kosztownej uciążliwości.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości