Reklama

Sukces Klubu Karate Tradycyjnego Wieluń – 13 medali na międzynarodowej arenie!

Wieluński Klub Karate Tradycyjnego nie zwalnia tempa! Podczas Międzynarodowego Turnieju w Karate Tradycyjnym, który odbył się w Kluczborku, zawodnicy wrócili do domu z imponującym dorobkiem 13 medali, w tym aż 4 złotymi. Wśród triumfatorów znaleźli się zarówno doświadczeni karatecy, jak i młode talenty, które zdominowały podium. Sukces został dodatkowo podkreślony prestiżowym wyróżnieniem – Pucharem Starosty dla Alicji Wieteski.

Sobota, 30 listopada, w Kluczborku była dniem pełnym emocji i sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie. Reprezentacja Klubu Karate Tradycyjnego Wieluń pokazała, że ciężka praca i determinacja przynoszą efekty. Zawodnicy zdobyli łącznie 13 medali! – 4 złote, 4 srebrne i 5 brązowych.

Mistrzowie z Wielunia

Wśród najlepszych wystąpień znalazły się występy Yany Yosyfiv, która wywalczyła dwa złote medale – w konkurencjach kata i kumite, oraz Alicji Wieteski, która zdobyła złoto w kata i srebro w kumite, a także otrzymała Puchar Starosty za całokształt swoich osiągnięć sportowych. Marcel Kamiński również sięgnął po złoto w kumite i srebro w kata, potwierdzając swoją wszechstronność.

Reklama

Pozostali medaliści to

Maria Skowron – brąz w kata,

Karolina Stępień – srebro w kata,

Piotr Urbaniak – dwa brązowe medale w kata i kumite,

Julia Kamińska – srebro w kata,

Dariusz Pęcherz – dwa brązowe medale w kata i kumite.

W zawodach udział wzięli także Maja Skowron i Michał Nagły, którzy dzielnie reprezentowali klub, a najmłodsi adepci karate zaprezentowali swoje umiejętności w pokazowej wersji turnieju, zdobywając cenne doświadczenie na przyszłość.

Gratulujemy sukcesów!

 

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości