Reklama

Świąteczna integracja w Gromadzicach. Uczniowie z Wielunia i Ostrówka z wizytą w SOSW

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Gromadzicach odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne. Placówkę odwiedzili uczniowie z Wielunia i Ostrówka oraz strażacy z OSP Złoczew, niosąc ze sobą świąteczne upominki i wspólny śpiew kolęd.

Wydarzenie to jest już stałym elementem kalendarza ośrodka, integrującym podopiecznych z rówieśnikami z regionu. W tym roku głównymi gośćmi była delegacja ze Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Wieluniu. Uczniowie i nauczyciele z "Piątki" przygotowali program artystyczny, na który złożyły się kolędy i pastorałki.

Za organizację całego przedsięwzięcia odpowiadała Kamila Derbis, natomiast o profesjonalną oprawę muzyczną zadbał Piotr Sitarski. Dzięki ich zaangażowaniu spotkanie miało wyjątkowo uroczysty charakter, a wspólne kolędowanie stało się okazją do integracji obu społeczności szkolnych.

Reklama

Dzień ten obfitował w wizyty również innych przyjaciół ośrodka. Do Gromadzic przyjechali uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Ostrówku oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Złoczewie. Goście nie szczędzili czasu na rozmowy z wychowankami, przekazując im świąteczne prezenty i życzenia.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości