Reklama

Szli z pochodniami i flagami – ze śpiewem na ustach

Koło PTTK i KGW zorganizowały obchody 105 rocznicy odzyskania niepodległości. Był pochód z pochodniami i flagami, patriotyczne piosenki i ognisko…

A obchody w Siemkowicach rozpoczęła wieczorna msza święta, w czasie której ksiądz mówił o oddolnej inicjatywie. Potem ulicami wsi przeszedł wspomniany już pochód, by zatrzymać się przy ognisku przed biblioteką. Tam mieszkańcy śpiewali pieśni patriotyczne. Obsadą muzyczną zajęła się Dominika Brożyna. Frekwencja była bardzo duża. Wspólne występy rozpoczął Mazurek Dąbrowskiego.

O bezpieczeństwo marszu zadbała OSP Siemkowice.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości