Reklama

Tragiczna śmierć rowerzysty - zjeżdżał z górki i uderzył w kapliczkę

Do tragicznego i bardzo nieszczęśliwego zdarzenia doszło pod koniec grudnia w Działoszynie. Rowerzysta, zjeżdżając z górki, uderzył w przydrożną kapliczkę. Mimo reanimacji, nie udało się go uratować.

Wszystko działo się 23 grudnia po godz. 22 na skrzyżowaniu ulic Ożegowskiej i Wiatrakowej w Działoszynie. - 48-letni rowerzysta przy zjeździe z górki z ul. Wiatrakowej w kierunku ul. Ożegowskiej uderzył w przydrożną kapliczkę - informuje mł. asp. Wioletta Mielczarek z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. 

Mężczyzna zginął na miejscu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi prokuratura. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości