Reklama

Trudne warunki na drodze - kobieta zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo

O dużym szczęściu może mówić 60-letnia kobieta. W piątek, 29 grudnia zjechała autem na pobocze i uderzyła w drzewo. Na szczęście nic jej się nie stało.

Do zdarzenia doszło kilka minut po godz. 7 na drodze krajowej nr 42, między Raciszynem a Kolonią Lisowice. Według ustaleń, 60-latka straciła panowanie nad toyotą yaris, zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Była trzeźwa, nic jej się nie stało. 

To nie było jedyne takie zdarzenie na terenie powiatu pajęczańskiego. Kilka minut wcześniej do kolizji doszło też na drodze wojewódzkiej nr 483 w gminie Rząśnia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości