O dużym szczęściu może mówić 60-letnia kobieta. W piątek, 29 grudnia zjechała autem na pobocze i uderzyła w drzewo. Na szczęście nic jej się nie stało.
Do zdarzenia doszło kilka minut po godz. 7 na drodze krajowej nr 42, między Raciszynem a Kolonią Lisowice. Według ustaleń, 60-latka straciła panowanie nad toyotą yaris, zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Była trzeźwa, nic jej się nie stało.
To nie było jedyne takie zdarzenie na terenie powiatu pajęczańskiego. Kilka minut wcześniej do kolizji doszło też na drodze wojewódzkiej nr 483 w gminie Rząśnia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze