Reklama

Trzech mężczyzn zatruło się tlenkiem węgla podczas pracy - co było przyczyną?

Trzech mężczyzn zatruło się tlenkiem węgla. Doszło do tego, gdy pracowali w jednym z budynków gospodarczych.

Wszystko działo się w czwartek, 20 listopada po godz. 12 w miejscowości Niwa-Goszczowska w gminie Wielgomłyny. Jak ustaliły służby, trzech mężczyzn w wieku 20, 42 i 49 lat zatruło się tlenkiem węgla podczas prac w jednym z budynków gospodarczych. Przyczyną było wadliwe zasilanie gazowe wózka widłowego. 

- W pomieszczeniu była także niewystarczająca wentylacja - dodaje st. kpt. Marek Jeziorski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku.

Poszkodowani mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości