42-latek ukradł rower z festynu. Wpadł, bo skradziony pojazd na jego podwórku rozpoznała dzielnicowa.
Do zdarzenia doszło pod koniec września br. Nieznany mężczyzna ukradł z festynu w Strzelcach Wielkich elektryczny rower. Po kilku dniach dzielnicowa na jednej z posesji w tej miejscowości zauważyła pojazd, który przypominał skradziony rower. Mężczyzna był zaskoczony wizytą policji.
- Rower wrócił już do właściciela. 42-latek odpowie teraz za kradzież. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności - mówi mł. asp. Wioletta Mielczarek z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Na pewno się pomylił
Na pewno się pomylił