Reklama

Ukradł rower na festynie - wpadł przez dzielnicową

42-latek ukradł rower z festynu. Wpadł, bo skradziony pojazd na jego podwórku rozpoznała dzielnicowa. 

Do zdarzenia doszło pod koniec września br. Nieznany mężczyzna ukradł z festynu w Strzelcach Wielkich elektryczny rower. Po kilku dniach dzielnicowa na jednej z posesji w tej miejscowości zauważyła pojazd, który przypominał skradziony rower. Mężczyzna był zaskoczony wizytą policji. 

- Rower wrócił już do właściciela. 42-latek odpowie teraz za kradzież. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności - mówi mł. asp. Wioletta Mielczarek z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Damian - niezalogowany 2023-10-21 18:18:31

    Na pewno się pomylił

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości