Reklama

W gminie Sokolniki kierowca potrącił pijanego rowerzystę – obaj dostali mandaty

Do zdarzenia doszło w piątek, 9 lutego, przed 6:00. Wtedy to 39-letni rowerzysta został potrącony. Obrażeń nie odniósł, ale i tak poniósł konsekwencje kolizji.

Wszystko wydarzyło się w Bagatelce.

-  Jak ustalono, kierujący osobowym daewoo, w wyniku nieprawidłowego manewru omijania, doprowadził do zderzenia bocznego z rowerzystą, jadącym w tym samym kierunku – relacjonuje  asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieruszowie.

Mundurowi, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, poddali kierowcę osobówki oraz cyklistę badaniu na trzeźwość. Okazało się, że 39-latek miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. W rezultacie stróże prawa zdecydowali o ukaraniu obu uczestników zdarzenia mandatami karnymi.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości