Reklama

W Mokrsku doszło do wybuchu gazu w domu jednorodzinnym

 

W środę 17 lipca, w jednym z domów jednorodzinnych w Mokrsku, wybuchła butla z gazem. Zgłoszenie o tym służby ratunkowe odebrały po godz. 13. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej.

 

Przyczyną wybuchu było rozszczelnienie instalacji gazowej, która znajdowała się przy butli. W momencie eksplozji w budynku prawdopodobnie nikogo nie było.

Do zdarzenia wysłano dwa wozy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej i jeden z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mokrsku. Wezwano też karetkę pogotowia.

- Ambulans przyjechał do osoby, która, gdy wchodziła do kotłowni, rozcięła sobie rękę – wyjaśnia asp. sztab. Maciej Dura, rzecznik prasowy KP PSP w Wieluniu. - Ale nie było to związane z wybuchem gazu.

Reklama

Straty powstałe w wyniku eksplozji, jeszcze nie zostały oszacowane.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/07/2024 16:01
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości