Reklama

Wernisaż wystawy wianków i spotkanie bibliotekarzy

17/05/2024 11:21
MAJ16

godz: 15:00

W Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieluniu odbyło się wczoraj (16.05.2024 r.) spotkanie bibliotekarzy powiatu wieluńskiego. Wydarzenie to było okazją do świętowania XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek pod hasłem Biblioteka – miejsce na czasie” oraz Dnia Bibliotekarza. Podczas wydarzenia miał miejsce wernisaż wystawy autorstwa p. Marii Owczarek, pt. "Wianki MARIA TERESA". Autorka opowiedziała o swojej pasji i przybliżyła zebranym tradycję plecenia wianków. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Podczas uroczystego spotkania bibliotekarze z powiatu wieluńskiego otrzymali serdeczne gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów od Starosty Powiatu Wieluńskiego p. Macieja Brysia i Wicestarosty p. Krzysztofa Dziuby. Słodką przekąskę zapewniła Kawiarenka "Serce w Foremce" z Zespołu Szkół Specjalnych w Wieluniu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości