Z okazji Święta Niepodległości także w Gminnym Ośrodku Kultury w Kiełczygłowie został zorganizowany w piątek, 10 listopada, wieczór Pieśni Patriotycznych.
- To wielka radość móc świętować z państwem kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości - zgromadzonych gości powitała Iwona Kacprzyk, dyrektorka GOK-u w Kiełczygłowie.
Następnie o patriotyzmie kilka słów powiedział Mariusz Mielczarek, wójt gminy Kiełczygłów. Po części oficjalnej wybrzmiały pieśni patriotyczne w wykonaniu Kapeli ,,Kiełczygłowianie”. Nie zabrakło też wspólnego śpiewania pieśni i piosenek patriotycznych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze