Reklama

Wieczór pieśni patriotycznych w GOK-u w Kiełczygłowie - śpiewała nie tylko kapela

Z okazji Święta Niepodległości także w Gminnym Ośrodku Kultury w Kiełczygłowie został zorganizowany w piątek, 10 listopada, wieczór Pieśni Patriotycznych.

- To wielka radość móc świętować z państwem kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości - zgromadzonych gości powitała Iwona Kacprzyk, dyrektorka GOK-u w Kiełczygłowie.

Następnie o patriotyzmie kilka słów powiedział Mariusz Mielczarek, wójt gminy Kiełczygłów. Po części oficjalnej wybrzmiały pieśni patriotyczne w wykonaniu Kapeli ,,Kiełczygłowianie”. Nie zabrakło też wspólnego śpiewania pieśni i piosenek patriotycznych.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości