Reklama

Dwukrotnie gasili pożar pustostanu - strażacy mieli pełne ręce roboty

Do niebezpiecznego pożaru doszło w sobotę, 2 września w Szynkielowie. Palił się pustostan. Po kilku godzinach strażacy znów zostali wezwani do gaszenia tego samego budynku. 

Pożar wybuchł ok. godz. 20, akcja trwała ponad dwie godziny. Uczestniczyło w niej kilka jednostek straży: JRG Wieluń, KSRG OSP Szynkieków, KSRG OSP Rychłocice, OSP Konopnica oraz OSP we Wrońsku. 

Ogień szybko opanowano, nikt nie ucierpiał. Niestety, w niedzielę rano przed godz. 5 służby znów otrzymały informację o pożarze tego samego pustostanu. Znów po dwóch godzinach ugaszono ogień, ponownie w budynku nikt nie przebywał. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości