Do niebezpiecznego pożaru doszło w sobotę, 2 września w Szynkielowie. Palił się pustostan. Po kilku godzinach strażacy znów zostali wezwani do gaszenia tego samego budynku.
Pożar wybuchł ok. godz. 20, akcja trwała ponad dwie godziny. Uczestniczyło w niej kilka jednostek straży: JRG Wieluń, KSRG OSP Szynkieków, KSRG OSP Rychłocice, OSP Konopnica oraz OSP we Wrońsku.
Ogień szybko opanowano, nikt nie ucierpiał. Niestety, w niedzielę rano przed godz. 5 służby znów otrzymały informację o pożarze tego samego pustostanu. Znów po dwóch godzinach ugaszono ogień, ponownie w budynku nikt nie przebywał.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze