Reklama

Wierszem i pieśnią uczcili Święto Niepodległości

W czwartek, 10 listopada, w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, w Gminnym Ośrodku Kultury w Czarnożyłach, odbył się Wieczór Patriotyczny. Dla zgromadzonej publiczności przygotowano wspaniałą ucztę muzyczno - słowną. Na scenie zaśpiewali i zagrali dla niej: Zespół Śpiewaczy „Głos Rannej Rosy”, Czarnożylska Orkiestra Dęta oraz Martyna, Małgorzata i Piotr Sitarscy. W ciąg utworów wykonanych przez nich zręcznie wplecione zostały patriotyczne wiersze recytowane przez członkinie wspomnianego zespołu oraz czytelniczki biblioteki.
Na zakończenie spotkania organizatorzy Wieczoru zaprosili wszystkich przybyłych na poczęstunek, a artyści dodatkowo otrzymali słodkie podziękowania.

Ela Wodecka
[email protected]

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości