Reklama

Wigilijne spotkanie strażaków - była okazja do rozmów i podziękowań

Strażacy z Pajęczna spotkali się na wigilijnym opłatku. Było to okazja do rozmowy, podsumowania minionych miesięcy, a także spędzenia czasu w świątecznej atmosferze.

Wigilia odbyła się w świetlicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie. Obecni byli na niej pracownicy i funkcjonariusze jednostki. Nie zabrakło też zaproszonych gości - był st. bryg. Zbigniew Łyszkowicz, zastępca łódzkiego komendanta wojewódzkiego PSP w Łodzi oraz ks. Tadeusz Orzeszyna, kapelan strażaków powiatu pajęczańskiego. 

Spotkanie było okazją do podziękowania za pracę i służbę w minionym roku, a także do złożenia życzeń na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości