Strażacy z Pajęczna spotkali się na wigilijnym opłatku. Było to okazja do rozmowy, podsumowania minionych miesięcy, a także spędzenia czasu w świątecznej atmosferze.
Wigilia odbyła się w świetlicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie. Obecni byli na niej pracownicy i funkcjonariusze jednostki. Nie zabrakło też zaproszonych gości - był st. bryg. Zbigniew Łyszkowicz, zastępca łódzkiego komendanta wojewódzkiego PSP w Łodzi oraz ks. Tadeusz Orzeszyna, kapelan strażaków powiatu pajęczańskiego.
Spotkanie było okazją do podziękowania za pracę i służbę w minionym roku, a także do złożenia życzeń na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze