Reklama

WSPOMINALI, JAK TU BYŁO

15/09/2022 09:15
W tym roku obchodzona jest 100. rocznica rozbudowy dworku szlacheckiego w Mokrsku. Z tej okazji Klub Pasjonatów Historii Wsi Mokrsko oraz Dom Kultury w Ożarowie przygotowali cykl wydarzeń nawiązujących do historii tego miejsca.

Do tej pory zorganizowano już cztery takie wydarzenia. Jednym z nich było spotkanie wspominkowe osób pracujących w instytucjach, które tu działały. Obejrzyjcie zdjęcia z tamtej imprezy. Miała ona miejsce w końcu czerwca.

[caption id="attachment_5365" align="alignnone" width="2560"]

Elżbieta Wodecka[/caption]

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości