Reklama

Za co kochamy nasze mamy – piszą chłopaki z Zespołu Szkół Specjalnych w Wieluniu

Dziś, 26 maja, Dzień Matki. Z tej okazji chłopcy z Zespołu Szkół Specjalnych w Wieluniu, w trakcie zajęć w redakcji gazety i portalu kulisy.net, stworzyli artykuł o tym jakie są ich mamy i za co je kochają.

Kuba: Mama mówi, żebym uważał na drogę, gdy jadę rowerem

Mama Kuby ma na imię Katarzyna, choć najczęściej wszyscy zwracają się do niej Kasia. Jest wysoka, ma ciemne włosy, brązowe oczy. Lubi ubierać się w sukienki, ale też czasem zakłada spodnie. Jest kochana, wrażliwa, miła, wesoła, uśmiechnięta. Gotuje smaczne obiady, czasami piecze ciasta.

Za co Kuba kocha swoją mamę?

- Mama wie co mi dolega, gdy jestem chory – mówi Kuba i dodaje, że najbardziej kocha mamę za to, że zawsze robi mu pyszne kanapki do szkoły.

- Mama mówi, żebym uważał na drogę, gdy jadę rowerem. Zawsze dzwoni do mnie i mówi o której mam wrócić. Ale i tak czasami się spóźniam – dodaje.

Reklama

Przy okazji artykułu, podobnie jak pozostali uczestnicy zajęć, Jakub składa życzenia swojej mamie.

- Kochana mamo życzę Tobie wszystkiego najlepszego, szczęścia, pomyślności, dużo zdrowia, miłości, uśmiechu, dużo dobrych chwil z najbliższymi i rodziną.

Patryk: Kocham mamę, jest piękna i miła

- Moja mama ma na imię Beata – mówi z dumą Patryk.

- Ma brązowe włosy i jest piękna – uśmiecha się.

Patryk zaznacza, że jego mama jest kochana, pomocna, miła. Mamie dziękuje za miłość i życie.

- Kocham ją. Jest piękna i miła – powtarza Patryk.

Czego Patryk życzy swojej mamie Beacie?

Reklama

- Droga Mamo życzę Tobie sto lat życia w zdrowiu. I tyle – kończy z uśmiechem.

Mikołaj: Kocham mocno mamę. I to wystarczy

Mama Mikołaja ma na imię Ewa. Ma brązowe włosy, niebieskie oczy. Chodzi w spodniach i w sukienkach.

- Jest kochana, miła, pomocna, słodka. Gotuje pyszne obiady. Jest fajna – mówi Mikołaj.

Za co Mikołaj kocha swoją mamę?

- Za to, że mnie kocha, kupuje mi ubrania i ma marzenia – odpowiada Mikołaj.

- Kocham mocno mamę. I to wystarczy – kończy.

A takie oto życzenia składa mamie Mikołaj:

- Kochana Mamo, życzę Tobie zdrowia, żebyś była szczęśliwa. Życzę byś miała zawsze uśmiech na twarzy. Życzę mamie dużo pieniędzy, radości i żeby spełniły się Twoje marzenia. Sto lat!

Reklama

Marek: Kocham ją też za to, że gotuje dobre obiady

Mama Marka ma na imię Jola, czyli Jolanta. Ma blond włosy, zielone oczy, zawsze jest uśmiechnięta i wesoła. Jest pomocna i troskliwa.

Marek swoją mamę kocha przede wszystkim za to, że zawsze mu pomaga i go wspiera.

- Kocham ją też za to, że gotuje dobre obiady – podkreśla Marek.

Czego Marek życzy swojej mamie?

- Życzę Tobie Mamo wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, uśmiechu i samych radosnych chwil.

Franek: mama wie co dobre, a co złe

- Moja mama ma na imię Joanna, ale czasami mówią do niej Asia – opowiada Franek.

Mama Franka ma niebieskie oczy i blond włosy. Jest radosna, dumna z syna i córki.

Reklama

Franek bardzo kocha swoją mamę. Za co najbardziej?

- Kocham ją bardzo, bo zna się na muzyce. Wie co dobre, a co złe. Kocham ją też za pomoc i za to, że ma pasje takie jak ja. Zna się na ubraniach i nie tylko – mówi Franek i dodaje, że jest jej wdzięczny za wychowanie.

Oto życzenia od Franka dla mamy:

- Życzę Tobie Mamo, dużo zdrowia, radości i wszystkiego o czym marzysz!

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości