Reklama

Zapalił się kombajn, a potem zboże - pożar w Kolonii Dzietrzkowice

Kolejne niebezpiecznie zdarzenie w trakcie żniw. W Kolonii Dzietrzkowice zapalił się kombajn, a także zboże oraz ściernisko. 

Wszystko działo się w poniedziałek, 22 lipca o godz. 16:20. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że pali się kombajn, ale również i zboże oraz ściernisko. Pożar na szczęście szybko został ugaszony. Nikomu nic się nie stało. Trwa ustalanie przyczyn pojawienia się ognia oraz szacowanie strat. 

W akcji uczestniczyło sześć jednostek: JRG Wieruszów, OSP Dzietrzkowice, OSP Kolonia Dzietrzkowice, OSP Ludwinów, OSP Wójcin oraz OSP Łubnice. Działania trwały blisko półtorej godziny. 
 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości