Reklama

Zapaliła się osobówka

Na jednej ze stacji paliw w Osjakowie 16 sierpnia doszło do pożaru samochodu osobowego. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Mundurowi ustalili, że 61-latek, kierujący osobowym nissanem, przejeżdżając przez teren stacji paliw, w trakcie jazdy zauważył w swoim aucie, wydobywający się z komory silnika,  ogień.
- Mężczyzna zdążył zatrzymać pojazd i opuścił go bezpiecznie – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik KPP w Wieluniu.
- Płonące auto zostało ugaszone gaśnicami.
Do zdarzenia zostali zadysponowani również strażacy: JRG Wieluń oraz OSP Osjaków.

Katarzyna Cieślik
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości