Siostry bernardynki z wieluńskiego zakonu borykają się z trudnościami i kosztami ogrzewania. Na pilną potrzebę zakonnic szybko zareagował Zespół ds. Nowej Ewangelizacji oraz Wojownicy Maryi organizując zbiórkę pieniędzy na zakup opału w portalu zrzutka.pl.
Koszty ogrzewania klasztoru znacznie przewyższają możliwości finansowe sióstr. Bernardynki potrzebują wsparcia finansowego. Ogłoszono zbiórkę na 10 tys. zł. Obecnie zgromadzono niecałe 2 tys. Akcja potrwa jeszcze 78 dni. Organizatorzy podkreślają, że nawet najmniejszy gest ma ogromne znaczenie.
- Każda, choćby symboliczna pomoc, pomoże siostrom przetrwać zimowe miesiące. Z góry dziękujemy za wasz "wdowi grosz" – akcentują założyciele zbiórki.
Więcej informacji można uzyskać w linku:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze