Niebezpieczna kolizja na drodze wojewódzkiej nr 482! We wtorkowe popołudnie (9 stycznia) w Pieczyskach samochód dostawczy uderzył w tył naczepy ciężarówki. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostały wezwane służby ratunkowe.
Do zderzenia pojazdów doszło około godz. 15:00. 44-latek kierujący ciężarowym mercedesem, jadąc w kierunku Sokolnik, zatrzymał się przed skrzyżowaniem w Pieczyskach z uwagi na czerwone światło. Wówczas jadący za nim dostawczak, kierowany przez 28-letnią mieszkankę gminy Sokolniki, uderzył w tył jego naczepy.
Prawdopodobną przyczyną kolizji było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze przez 28-latkę. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń, a uczestnicy byli trzeźwi.
- Funkcjonariusze na sprawczynię kolizji nałożyli mandat karny w wysokości 1500 złotych. Otrzymała ona również 10 punktów karnych - podsumował asp Piotr Siemicki z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.
Mundurowi po raz kolejny apelują o rozsądek i rozwagę za kierownicą. Wystarczy chwila nieuwagi, aby doprowadzić do sytuacji zagrażającej życiu lub zdrowiu.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jak można zamieszczać tak fałszywe informacje na portalach publicznych?! Sprawczyni nie jest mieszkanką gminy Sokolniki, a informacja o braku osób z obrażeniami też jest nie prawdziwa... Polecam zasięgnąć bardziej rzetelnych informacji przed napisaniem czegokolwiek...
Jak można zamieszczać tak fałszywe informacje na portalach publicznych?! Sprawczyni nie jest mieszkanką gminy Sokolniki, a informacja o braku osób z obrażeniami też jest nie prawdziwa... Polecam zasięgnąć bardziej rzetelnych informacji przed napisaniem czegokolwiek...