Dwa auta zderzyły się w czwartkowy poranekna obwodnicy Kleszczowa. Jeden z kierowców został przetransportowany helikopterem do szpitala.
Do zdarzenia doszło w czwartek, 28 grudnia po godz. 7. Na łuku drogi, skoda octavia uderzyła w volkswagena polo. 49-latek, który jechał pierwszym z pojazdów, prawdopodobnie wpadł w poślizg i uderzył w nadjeżdżające z naprzeciwka auto, którym jechał 31-latek. Kierowca skody trafił helikopterem do szpitala, karetką do lecznicy przetransportowano też mężczyznę, który jechał volkswagenem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419