Mundurowi ustalają przyczyny zdarzenia drogowego, do jakiego doszło dziś (30 stycznia) w Dębinie, na drodze krajowej nr 74. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.
Jak informuje asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu z dotychczasowych ustaleń wynika, że 85-letni kierowca seicento wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. Wtedy zderzył się z prawidłowo jadącym od strony Bełchatowa fiatem stilo. Za jego kierownicą siedziała 46-latka.
- W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafił 85-latek – podaje rzeczniczka wieluńskich policjantów.
Na miejscu oprócz policji i pogotowia interweniowały też trzy jednostki straży pożarnej, dwie z JRG Wieluń oraz jedna z OSP KSRG Osjaków.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze