Trzy auta zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 483 w miejscowości Bogumiłowice w gminie Sulmierzyce. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Informacja do służb o kolizji wpłynęła we wtorek, 25 lipca tuż przed godz. 9. W zderzeniu uczestniczyły trzy pojazdy.
- 53-letni mieszkaniec Jawiszowic, który jechał kią, nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu i zderzył się z volkswagenem, którym kierował 50-letni mężczyzna z gminy Sędziejowice, a także z bmw, którym jechała 38-letnia mieszkanka Kleszczowa - informuje mł. asp. Wioletta Mielczarek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.
Nikomu na szczęście nic się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi, sprawca został ukarany mandatem oraz punktami karnymi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Cześć panowie, mam na imie Nadia do Polski przyjechałam z Kijowa uciekając przed wojną. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://realnepanie.pl/nadia89
Cześć panowie, mam na imie Nadia do Polski przyjechałam z Kijowa uciekając przed wojną. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://realnepanie.pl/nadia89