Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dziś (poniedziałek, 13 maja), około godz. 14 w Chruścińskiem, w gminie Kiełczygłów. Na skrzyżowaniu zderzyły się dwie skody.
Sprawcą tego był 42-letni mieszkaniec Radomska.
- Na skrzyżowaniu mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej 34-letniej mieszkance powiatu pajęczańskiego, czym doprowadził do zderzenia się aut – relacjonuje mł. asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. - Następnie uderzył jeszcze w zaparkowane na poboczu suzuki.
Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Przybyli na miejsce mundurowi ukarali sprawcę mandatem karnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze