Reklama

Zderzyły się dwie skody. Oberwało też suzuki

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dziś (poniedziałek, 13 maja), około godz. 14 w Chruścińskiem, w gminie Kiełczygłów. Na skrzyżowaniu zderzyły się dwie skody.

 

Sprawcą tego był 42-letni mieszkaniec Radomska.

- Na skrzyżowaniu mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej 34-letniej mieszkance powiatu pajęczańskiego, czym doprowadził do zderzenia się aut – relacjonuje mł. asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. - Następnie uderzył jeszcze w zaparkowane na poboczu suzuki.

Reklama

Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Przybyli na miejsce mundurowi ukarali sprawcę mandatem karnym.

 

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/05/2024 16:25
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości