Reklama

Zespół Folklorystyczny „Trębaczewianie” – zdobyli kolejne trofeum

Muzycy z Trębaczewa wystąpili w Łasku podczas XXVII Biesiady Pod Złotym Liściem. Stanęli na podium.

Nie tak dawno informowaliśmy o tym, że Zespół Folklorystyczny „Trębaczewianie” podbija Europę. W tym roku brali udział w dwóch festiwalach, w lipcu byli na Europeadzie w Gotha (Niemcy), a w październiku reprezentowali Polskę na   Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym Cote d’Azu (odbył się w Cannes (Francja) i San Remo (Włochy)).

Muzycy, którzy w tym roku obchodzą 15-lecie istnienia, nie raz i nie dwa byli doceniani podczas konkursów i festiwali. 4 listopada zdobyli kolejny laur. Po 15-minutwym występie, podczas  którego wykonali cztery utwory, jury XXVII Biesiady Pod Złotym Liściem przyznało im pierwsze miejsce.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości