Muzycy z Trębaczewa wystąpili w Łasku podczas XXVII Biesiady Pod Złotym Liściem. Stanęli na podium.
Nie tak dawno informowaliśmy o tym, że Zespół Folklorystyczny „Trębaczewianie” podbija Europę. W tym roku brali udział w dwóch festiwalach, w lipcu byli na Europeadzie w Gotha (Niemcy), a w październiku reprezentowali Polskę na Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym Cote d’Azu (odbył się w Cannes (Francja) i San Remo (Włochy)).
Muzycy, którzy w tym roku obchodzą 15-lecie istnienia, nie raz i nie dwa byli doceniani podczas konkursów i festiwali. 4 listopada zdobyli kolejny laur. Po 15-minutwym występie, podczas którego wykonali cztery utwory, jury XXVII Biesiady Pod Złotym Liściem przyznało im pierwsze miejsce.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze