18/06/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Zespół z Olewina po 42 latach wywalczył awans do A-klasy, co stało się punktem zwrotnym w ich długiej historii. Galeria zdjęć ukazuje emocje związane z tym sukcesem, a pomysłowa akcja z przyczepą i racami przypomina kibicom poprzednie triumfy. Jedność i determinacja były kluczem do osiągnięcia tego wyniku. Mimo wyzwania związane z potrzebą powiększenia boiska, zespół czuje dumę z awansu. Rozwijanie młodzieżowej drużyny LKS-u jest kolejnym ważnym celem, a nowi zawodnicy dodają motywacji przed kolejnymi ligowymi wyzwaniami.
Zawodnicy wraz z kibicami cieszący się z awansu.fot.Łukasz Płuciennik
Orion Olewin awans wywalczył po 42 latach.fot.Łukasz Płuciennik
Przejazd drużyny przez wioskę jest hitem mediów społecznościowych.fot.Łukasz Płuciennik
Przyczepa oraz traktor - tak awans świętuje Orion Olewin.fot.Orion Olewin
Na zdjęciu człowiek orkiestra - zawodnik, trener oraz prezes LKS - u Orion Olewin - Bartosz Kowalczyk.fot.Orion Olewin