Wróć do artykułu

Zdjęcia Złoto dla Wielunia! Klub „Słoneczko” z Zespołu Szkół Specjalnych triumfuje w Turnieju Olimpiad Specjalnych - fotorelacja

29/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie piłka nożna Wieluń

Wielka sportowa uczta miała miejsce podczas XVI Łódzkiego Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych w Zduńskiej Woli. Klub Słoneczko z Wielunia zyskał sławę, zdobywając złote medale po zwycięstwach nad rywalami z pasją i determinacją. Serce do walki, radość oraz fair play były znakiem rozpoznawczym zawodników. Trener Rafał Dudziński nie krył dumy z postawy swojej drużyny, podkreślając ich zaangażowanie i sportowy duch. To świetny przykład, jak jedność i ciężka praca mogą prowadzić do sukcesu. Grupa Słoneczka udowodniła, że sport to nie tylko rywalizacja, ale także wspólna pasja i współpraca. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza złotej drużynie, którą tworzyli: Oliwia, Kacper, Maciej, Przemek, Dominik, Mateusz, Sebastian, Paweł i Krzysztof.

Venus Wieluń , Zespół Szkół Specjalnych w Wieluniu, Rafał Dudziński Wieluń - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości