Reklama

46-latek nie udzielił pierwszeństwa

Do kolizji drogowej w Parcicach doszło 23 sierpnia o godz. 10:35. W wyniku zderzenia dwóch osobówek na szczęście nikt nie ucierpiał.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, ustalili, że kierujący pojazdem ford, 46-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu nissanem, 43-latkowi z województwa małopolskiego.
- W wyniku kolizji uszkodzone zostały oba pojazdy – informuje kom. Maciej Duś, zastępca naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego.
- W chwili zdarzenia kierujący byli trzeźwi, na sprawcę został nałożony mandat.
Do akcji zadysponowano również jednostki straży pożarnej: JRG Wieruszów oraz dwa zastępy OSP z Czastar i Parcic.

Katarzyna Cieślik
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości