Reklama

46-LATEK NIE UDZIELIŁ PIERWSZEŃSTWA

24/08/2022 15:27
Do kolizji drogowej w Parcicach doszło 23 sierpnia o godz. 10:35. W wyniku zderzenia dwóch osobówek na szczęście nikt nie ucierpiał.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, ustalili, że kierujący pojazdem ford, 46-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu nissanem, 43-latkowi z województwa małopolskiego.

- W wyniku kolizji uszkodzone zostały oba pojazdy – informuje kom. Maciej Duś, zastępca naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego.

- W chwili zdarzenia kierujący byli trzeźwi, na sprawcę został nałożony mandat.

Do akcji zadysponowano również jednostki straży pożarnej: JRG Wieruszów oraz dwa zastępy OSP z Czastar i Parcic.

[caption id="attachment_5017" align="alignnone" width="300"]

fot.: OSP Parcice[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości