W piątek, sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Konopnicy zamieniła się w miejsce wprost jak z bajki. Były tu wróżki, księżniczki, piraci, jednorożce i inne postacie ze znanych i lubianych bajek. Większość dziewczynek była nie do poznania – każda przecież była prawdziwą królewną. Chłopcy natomiast mogli założyć klub obrońców ludzkości - ponieważ większość z nich była walecznym Spidermenem, policjantem lub innym wojownikiem. Tańce i różne wesołe zabawy trwały od rana, aż do obiadu. W trakcie zabawy przewidziany był słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników balu przygotowany przez rodziców i panie kucharki.
Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Konopnicy, serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom za zaangażowanie w organizację balu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze