Dziś, we wtorek, 20 stycznia, na na ul. Warszawskiej w Wieluniu doszło do nietypowego zdarzenia. Drewniane bale wypadły z przyczepy i zablokowały jezdnię.
Do zdarzenia doszło po godz. 15, na ulicy Warszawskiej w Wieluniu.
- Z pojazdu transportującego na jezdnię spadło drewno – mówi asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.
- Nikt nie odniósł żadnych obrażeń – dodaje przedstawicielka policji.
Drewniane bale zostały usunięte z jezdni. 44-latek, mieszkaniec powiatu wieluńskiego, kierujący Scanią, otrzymał mandat karny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze