Dom Seniora w Załęczu Małym, w ramach wizytacji kanonicznej, odwiedził i odprawił mszę świętą ksiądz biskup Andrzej Przybylski. Było to dla wielu mieszańców wielkie wydarzenie.
Księdzu Biskupowi towarzyszył proboszcz miejscowej parafii Roman Szkop. W imieniu swoim, pracowników oraz personelu medycznego, dostojnego gościa i osoby towarzyszące przywitała dyrektor Domu Seniora Wiesława Lewik oraz prezes Edward Kiedos.
Po powitaniu biskup Przybylski długo rozmawiał z podopiecznymi, wsłuchiwał się w ich życiowe historie.
Na zakończenie biskup udzielił wszystkim pasterskiego błogosławieństwa, a na pamiątkę spotkania podarował obraz święty.
Antoni Zych
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze