Reklama

Biskup Przybylski spotkał się z seniorami

Dom Seniora w Załęczu Małym, w ramach wizytacji kanonicznej, odwiedził i odprawił mszę świętą ksiądz biskup Andrzej Przybylski. Było to dla wielu mieszańców wielkie wydarzenie.

Księdzu Biskupowi towarzyszył proboszcz miejscowej parafii Roman Szkop. W imieniu swoim, pracowników oraz personelu medycznego, dostojnego gościa i osoby towarzyszące przywitała dyrektor Domu Seniora Wiesława Lewik oraz prezes Edward Kiedos.
Po powitaniu biskup Przybylski długo rozmawiał z podopiecznymi, wsłuchiwał się w ich życiowe historie.
Na zakończenie biskup udzielił wszystkim pasterskiego błogosławieństwa, a na pamiątkę spotkania podarował obraz święty.


Antoni Zych
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości