Wielkie otwarcie lokalu gastronomicznego zorganizował właściciel SUFI Kebab, Abu Sufian znany jako Sufi właśnie. A wstęgę (biało-czerwoną) przeciął nie kto inny, a sam burmistrz Wielunia Paweł Okrasa, uroczyście otwierając lokal z kebabem w mieście. Przypominamy, że szef ratusza uczestniczył niedawno w otwarciu innego punktu z kebabami, przy ul. Sieradzkiej. Aktywnie uczestniczył też w wielkim otwarciu Mcdonald's.
Dziś, w piątek 29 sierpnia, w Wieluniu otwarty został nowy punkt gastronomiczny. Przy ul. Głowackiego 28 oficjalnie swoje drzwi otworzył lokal SUFI Kebab. Był tort, szampan i wielu przyjaciół Sufiego. A wstęgę przeciął sam burmistrz Wielunia Paweł Okrasa.
Przedsiębiorca pochodzący z Bangladeszu podkreśla, że otwarcie lokalu to było jego marzenie. Wcześniej działał w podobnym lokalu przy ul. Krakowskie Przedmieście w Wieluniu. Stąd zna go pół miasta...
Przypominamy, że lokal SUFI Kebab reklamuje się ciekawym hasłem: „Kebab jak trzeba, bo uczyła polska teściowa”. W logotypie firmy głowa Sufiego w otoczeniu kolorystyki flagi Bangladeszu – zielony i czerwony.
Oficjalne otwarcie lokalu Sufi odbyło się o godz. 11. Jednak będzie jeszcze jeden tort i szampan o godz. 18. Wtedy pod lokal mają zjechać się pasjonaci sportowych samochodów.
Lokal ma być czynny codziennie od godziny 9:00 do 1:00 w nocy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A to ile procent udziałów ma pan slowik? Dla kolegi pytam.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
A to ile procent udziałów ma pan slowik? Dla kolegi pytam.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.