Już 16 czerwca o godz. 15. w kompleksie rekreacyjno-sportowym w Czarnożyłach rozpocznie się wyjątkowe wydarzenie – Festyn Gminny Powitanie Lata. To doskonała okazja, aby spędzić niezapomniane chwile z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się bogatym programem atrakcji przygotowanych przez organizatorów.
Impreza rozpocznie się występem Czarnożylskiej Orkiestry Dętej, która wprowadzi uczestników w letni nastrój. Następnie, na scenie pojawią się młodzi artyści z Koła Piosenki i Koła Tanecznego, którzy zaprezentują swoje talenty wokalne i taneczne.
Dla miłośników sportu przygotowano Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Czarnożyły Andrzeja Modrzejewskiego. Emocje sportowe z pewnością dostarczą wielu wrażeń zarówno uczestnikom, jak i kibicom.
Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Animacje sceniczne, zabawy oraz bańki mydlane zapewnią dzieciom mnóstwo radości. O oprawę muzyczną zadba Młodzieżowy Zespół Spontan, który z pewnością porwie do tańca niejednego uczestnika festynu.
Wieczorne atrakcje rozpoczną się o godz. 19. od Trzeciego Biegu Powitania Lata, który ma przyciągnąć zarówno amatorów biegania, jak i tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas.
- O godz. 20. na scenie pojawi się gwiazda wieczoru Zespół Twoja Ex, który rozgrzeje publiczność swoimi największymi hitami - mówi Joanna Kałdońska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Czarnożyłach.
Punkt kulminacyjny wieczoru to Teatr Ognia, zaplanowany na godz. 21:30, który ma zachwycić spektakularnym pokazem ogniowym. Całość zakończy dyskoteka pod gwiazdami, gdzie wszyscy chętni będą mogli bawić się do późnych godzin nocnych.
Dodatkowo, na uczestników czeka Loteria Fantowa z atrakcyjnymi nagrodami, stoiska gastronomiczne KGW oferujące lokalne przysmaki oraz wesołe miasteczko pełne rozrywek dla całej rodziny.
Zapraszamy serdecznie do wspólnego powitania lata w Czarnożyłach. To wydarzenie, którego nie można przegapić!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze