Już w tę sobotę, 12 lipca, na boisku w Kruplinie Radomszczańskim o godzinie 15 rozpocznie się piknik rodzinny pod hasłem „Jaśko trzy palce - sami swoi w Kruplinie Radomszczańskim”. Organizatorzy zapewniają mnóstwo dodatkowych atrakcji.
W sobotę, 12 lipca, w Kruplinie Radomszczańskim będzie można poczuć się jak na planie filmu „Sami swoi”. Od godziny 15 będą przyjmowane zapisy do konkursu wiedzy o tym filmie.
O godzinie 15.30 na scenie wystąpi zespół „Trębaczewianie”.
Odbędą się również biegi dla dzieci na 100m i 200 m.
Wystąpi Orkiestra Dęta ze Starej Brzeźnicy.
W trakcie trwania pikniku ogólnodostępne będą takie atrakcje jak: darmowe dmuchańce. Losowanie cegiełek z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, gry i zabawy dla dzieci i wiele innych.
Na piknik serdecznie zaprasza Koło Gospodyń Wiejskich w Kruplinie Radomszczańskim.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze