W piątek, 8 kwietnia Koło Gospodyń Wiejskich w Marzęcicach zorganizowało, przed budynkiem Urzędu Gminy w Strzelcach Wielkich, akcję sprzedaży własnoręcznie przygotowanych palm wielkanocnych i ciast świątecznych.
Dochód ze sprzedaży pysznych domowych wypieków i pięknych palm przekazane zostały na rehabilitację dla 3-letniego Kubusia Szwagruka oraz na cele statutowe Koła Gospodyń Wiejskich w Marzęcicach. Przygotowane wypieki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i szybko zniknęły ze stołu.
Antoni Zych
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze