Reklama

Handlowały palmami i ciastami

W piątek, 8 kwietnia Koło Gospodyń Wiejskich w Marzęcicach zorganizowało, przed budynkiem Urzędu Gminy w Strzelcach Wielkich, akcję sprzedaży własnoręcznie przygotowanych palm wielkanocnych i ciast świątecznych.

Dochód ze sprzedaży pysznych domowych wypieków i pięknych palm przekazane zostały na rehabilitację dla 3-letniego Kubusia Szwagruka oraz na cele statutowe Koła Gospodyń Wiejskich w Marzęcicach. Przygotowane wypieki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i szybko zniknęły ze stołu.

Antoni Zych
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości