Reklama

II LO i I LO najlepsze w lekkoatletyce

27 września na obiektach sportowych II Liceum Ogólnokształcącego w Wieluniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego szkół ponadpodstawowych w drużynowej lidze lekkoatletycznej w ramach Licealiady 2022/23.

W kategorii dziewcząt zwycięstwo odniosły reprezentantki II LO, drugie miejsce zajęły uczennice I LO, a trzecie z ZS1. Rywalizację chłopców wygrali zawodnicy z I LO przed II LO, a na najniższym stopniu podium stanęli uczniowie ZS2. 
Do półfinałów Mistrzostw Województwa, które odbędą się 3 października w Zduńskiej Woli, awansowały zwycięskie zespoły. Drużynę II LO wystąpiła w składzie Wiktoria Czyż, Zuzanna Dors, Paulina Furmańska, Iga Jasianek, Roksana Lange, Roksana Lipińska, Julia Pietrzak, Natalia Pietrzak, Klaudia Piśniak oraz Paulina Szyszka pod opieką Joanny Golańskiej. Reprezentacja chłopców I LO przedstawiała się następująco: Michał Bator, Wiktor Franczak, Nikodem Gałęza, Filip Kotowski, Franek Krzemień, Marcel Musialski, Filip Popiel, Mateusz Radwański, Szymon Świerczyński, Jan Tokarski, Mateusz Wójcicki, Kacper Wróbel, Jakub Zjawiony i opiekun drużyny – Grzegorz Żabicki. 

Katarzyna Cieślik
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości